سقف استخر

انواع سقف استخر

سقف استخر:

امروزه به دلایل شهرنشینی و پدیده های آپارتمان  سازی استفاده از استخر در خانه های ویلایی به خاطر دیده شدن از اطراف برای خانواده ها غیر ممکن شده نورگیرسازان با بهره گیری از فن آوری های نوین و معرفی کارامدترین و مقاوم ترین پوشش های سقف استخر با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و فرهنگی کوشیده ایم تا آسایش و لذت را برای خانواده ها به ارمغان آوریم. این نوع پوشش های سقف استخر در قالب نورگیر حبابی، بصورت قوسی و... با ورق پلی کربنات, پوشش سقف پاسیو و دیگر انواع پوشش ها مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به نوع نیاز و خواست مشتری و افراد در رنگ ها و نوع های مختلفی قابل استفاده هستند.

در بسیاری از خانه های ویلایی ، افراد برای زیبایی و استفاده مناسب از حیاط منزل خود اقدام به درست کردن استخر می نمایند ولی به دلیل مشرف بودن دیگر ساختمانها ،استفاده از استخر بسیار محدود می شود.شرکت نورگیر سازان با استفاده از ورق های پلی کربنات 6 میلی متر 2 جداره و سازه هایی مناسب و مستحکم اقدام به پوشش سقف استخر می نماید. که علاوه بر اینکه دید دیگر ساختمانها را بر استخر می گیرد، نور مورد نظر شما را نیز کم نمی کند و به دلیل لایه 9 میکرونی uv بر روی ورق پلی کربنات این شرکت اشعات مضر خورشید نیز گرفته می گردد.

مزایای استفاده از سقف استخر


یکی از مهمترین مزایای پوشش سقف استخر وپوشش سقف پاسو این است که با داشتن استخرهایی با سقف پوشیده شما می توانید در هر زمان از استخرهای خود استفاده کرده و لذت ببرید. اغلب این نوع پوشش ها دارای حالت نورگیر بوده و یک محیط بسیار زیبا را برای افراد به ارمغان می آورد.

 • فریم های سازه با پروفیل های آهنی و محاسبات مهندسی
 • ضد زلزله
 • مقاوم در برابر درجه حرارت های بالای 120و کمتر از40 درجه
 • در انواع رنگ های متفاوت
 • قابل استفاده در تمام فصل ها
 • مقاوم در برابر شکستگی
 • مقاوم در برابر فرسایش های اب وهوایی
 • مقاوم در برابر باد های سنگین و با سرعت بالای 120 کیلومتر در ساعت
 • مناسب برای استخرهای خصوصی و خانگی

 

سقف استخر

سقف استخر
نوع نورگیر سقفی مورد استفاده علاوه بر سلایق شخصی بیشتر به شرایط آب و هوایی محل استخر نیز بستگی دارد ، برای مثال  نوع و جنس پوشش سقف استخر مورد استفاده در محیط های سرد سیر و گرم سیر و محیط های بارانی متفاوت بوده و هرکدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند.

 

انواع پوشش سقف استخر:

 • مدل تلسکوپی T-CR4
 • مدل تلسکوپی T-CR2
 • مدل تلسکوپی 3ضلعی
 • مدلDM-rl
 • مدل LوL4
 • مدل CDتخت شیبدار
 • مدل قوس

1- پوشش استخر بصورت ثابت:

می توان پوشش استخر را بصورت ثابت انجام داد که با داشتن نور کافی، آببندی صد درصد و عمر طولانی در اکثر پروژه ها استفاده می گردد. پوشش ثابت را می توان با انواع ورق های پلی کربنات (فلت ,2 یا چند جداره و ...) انجام داد. همچنین می توان پوشش ثابت سقف استخر را با نورگیر حبابی که در پوشش سقف پاسیو و پوشش سقف حیاط خلوت نیز بسیار کاربردی هستند استفاده نمود که به دلیل قابلیت بازشو گزینه بسیار مناسبی می باشند. در زیر نمونه پوشش های استخر با ورق پلی کربنات و نورگیر حبابی بصورت ثابت می باشند را ملاحظه بفرمائید.

سقف و دیواره استخر با ورق پلی کربنات

 

سقف و دیواره استخر با ورق پلی کربنات

 

پوشش استخر با نورگیر حبابی

 

پوشش استخر با نورگیر حبابی

 

پوشش استخر بصورت ثابت و طرح قوسی

 

نمونه پوشش استخر کار شده در لواسان

 

نمونه پوشش استخر کار شده در لواسان

 

2-پوشش متحرک استخر (سقف ریلی استخر):

میتوان پوشش سقف استخر را بصورت ریلی یا متحرک نیز با ورق های پلی کربنات ایجاد نمود. این نوع پوشش را میتوان بصورت ریلی با دست یا موتور طراحی و اجرا کرد. در پایین چند نمونه اجرا شده پوشش متحرک استخر یا پوشش استخر ریلی را مشاهده کرد.

 

پوشش ریلی استخر با ورق پلی کربنات

 

پوشش ریلی استخر با ورق پلی کربنات

 

پوشش متحرک استخر بصورت چند ضلعی

 

پوشش متحرک استخر بصورت چند ضلعی

 

پوشش ریلی استخر با طرح قوسی

 

پوشش ریلی استخر اجرا شده در رامسر

 

پوشش ریلی استخر اجرا شده در رامسر

 

پوشش ریلی استخر اجرا شده در رامسر

 

3- پوشش استخر آپارتمان، برج، مراکز مسکونی تجاری و... (استخر در طبقات پایین):

استخر های ساخته شده در اپارتمانها معمولا در طبقات منفی ساخته می شوند و قسمتی نورگیر برای عبور نور در حیاط ایجاد می گردد .پوشاندن استخر در این موارد با توجه به طراحی مح می باشد ولی قالبا توسط نورگیر حبابی بصورتی که در پوشش سقف حیاط خلوت و پوشش سقف پاسیو اجرا می شوند طراحی می گردند.

پوشش استخر زیر همکف با نورگیر حبابی

 

پوشش استخر زیر همکف با نورگیر حبابی

 

پوشش استخر زیر همکف برج نارنجستان

 

 

نورگیرسازان تهران

نورگیر سازان تهران دارای طراحان حرفه ای در طراحی پوشش سقف پاسیو ، سقف استخر ، سردر ، سایه بان و انواع متنوع دیگر پوششهای نورگیر در کشور می باشد . نورگیرسازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سازه های نورگیر هدف اصلی خود را در رضایت مشتریان می داند.

تماس با ما

نارمك ميدان نبوت خيابان آيت جنوبي بعد از خيابان براتي ساختمان تجاري پاساژ مرواريد طبقه٣ واحد١٤-02177941306

 

شماره تماس: 09120870368--02186028675--02177941306   مهندس پیله ور

 

فاکس:
77941456 - 21 (98+)
           پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.