پوشش انواع void به صورت قوسی،هرمی،گنبدی

پوشش انواع void به صورت قوسی،هرمی،گنبدی

پوشش انواع void به صورت قوسی، گنبدی و هرمی:

برای پوشش انواع پاسیو در پشت بام و کلیه void های مراکز، تجاری، اداری، مسکونی میتوان علاوه بر نورگیر حبابی از ورق پلی کربنات و اکریلیک در ضخامنت های گوناگون استفاده نمود.

پوشش نورگیر سقفی از طریق ورق پلی کربنات:

همانطور که در گذشته اشاره شد ورق پلی کربنات بدلیل نوردهی بالا و عمر طولانی در صورت نصب  و طراحی مناسب برای پوشش نورگیر پشت بام و نورگیر های سقفی، سقف پاسیو، پوشش سقف، سالن های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و... پوشش مناسبی می باشد. پلی کربنات بدلیل شکل پذیری مناسب میتواند در انواع طرح های تونلی، هرمی، گنبد و غیره با توجه به نوع void ساختمان اجرا گردد که در زیر چند نمونه کار در اشکال مختلف آورده شده است.

بهتر است که ورق پلی کربنات و پلی گلاس به صورت خم اجرا گردند به دلیل انقباض و انبساط ورق و تحت تنش قرار گرفتن ورق ها.

میتوان برای ایجاد نورگیر در سقف سوله های گوناگون نیز می توان از ورق پلی کربنات به صورت اجرای قوسی استفاده نمود.

پوشش سقف نورگیر اتواع مراکز تجاری، پوشش پاساژها، پوشش مراکز مذهبی، سالنهای ورزشی، سوله ها و کلیه void ها در طراحی و شکل های گوناگون:

پوشش void پاساژ با ورق پلی کربنات بشکل قوسی

 

پوشش void پاساژ با ورق پلی کربنات بشکل قوسی

 

پوشش نورگیر سقفی بشکل هرمی با ورق پلی کربنات

 

پوشش نورگیر سقفی بشکل گنبدی با ورق پلی کربنات

 

پوشش نورگیر سقفی بشکل گنبدی با ورق پلی کربنات

 

پوشش نورگیر سقفی بشکل گنبدی با ورق پلی کربنات

پوشش نورگیر سقفی از طریق نورگیر حبابی یا نورگیر کوپل:

انواع void را می توان از طریق نورگیر حبابی یا نورگیر کوپل نیز پوشش داد. نورگیر های حبابی بدلیل عمر طولانی، قابلیت بازشو، آببندی کامل و... که در قسمت نورگیر های حبابی توضیحات کاملش داده شد، مورد بسیار مناسبی برای پوشش کلیه نورگیر ساختمانی می باشد. در زیر چند نمونه نورگیر حبابی که در پوشش انواع پاساژها، مراکز خرید، نورگیر پشت بام، پوشش پاسیو، پوشش سقف، پوشش حیاط خلوت و... اجرا شده قرار داده شده است.

مسقف نمودن انواع نورگیر ساختمان:

انواع void (نورگیر سقفی و نورگیر ساختمانی) در ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری، مذهبی و... بزرگترین منبع استفاده از نور طبیعی در ساختمان می باشند.اما پوشش ندادن این فضاها باعث ایجاد معضلات دیگری از جمله تبادل شدید حرارتی ,باران و برف و میزان گزد و خاک زیاد و... می باشند. این فضاها در گذشته از طریق شیشه,شیروانی ,بلوک شیشه ای و... پوشش داده میشدند اما امروزه با پیشرفت علم استفاده از انواع طلق های ضد uv در طرح های گوناگون (استفاده از نورگیر حبابی یا کوپل,طرح های گنبدی یا قوسی,هرمی و ...) جایگزین راه های قدیمی شده اند.
نورگیر سازان با بهره گیری از گروه های مهندسی و اجرایی مجرب پوشش کلیه سقف های مراکز اداری، تجاری، مسکونی، مذهبی و... با بهترین متریال و سازه های مهندسی اجرا می کند.
انواع پروژه ها را از نظر اجرا، نظارت، طراحی چه در سطح اندازه های کوچک مانند مسقف نمودن پاسیو و مسقف کردن حیاط خلوت وچه در سطح بزرگ مانند پوشش انواع پاساژها و مراکز تجاری و ... بر عهده می گیرد.

 

پوشش void مرکز خرید با نورگیر حبابی

 

پوشش void مرکز خرید با نورگیر حبابی

 

پوشش void بازار با نورگیر حبابی

 

پوشش void بازار با نورگیر حبابی

 

پوشش void نورگیر با نورگیر حبابی

 

نورگیر سقفی پوشش داده شده با نورگیر کوپل

 

طرح تلفیقی نورگیر حبابی و ورق پلی کربنات برای پوشش سقف پاساژ

نورگیرسازان تهران

نورگیر سازان تهران دارای طراحان حرفه ای در طراحی پوشش سقف پاسیو ، سقف استخر ، سردر ، سایه بان و انواع متنوع دیگر پوششهای نورگیر در کشور می باشد . نورگیرسازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سازه های نورگیر هدف اصلی خود را در رضایت مشتریان می داند.

تماس با ما

نارمك ميدان نبوت خيابان آيت جنوبي بعد از خيابان براتي ساختمان تجاري پاساژ مرواريد طبقه٣ واحد١٤-02177941306

 

شماره تماس: 09120870368--02186028675--02177941306   مهندس پیله ور

 

فاکس:
77941456 - 21 (98+)
           پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.