سقف حیاط خلوت

سقف حیاط خلوت

پوشش سقف حیاط خلوت:

سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت منازل معمولا بصورت بلا استفاده و فقط جهت نورگیر ساختمان استفاده میشود که به دلیل ورود گرد و خاک و .... علاوه بر غیر استفاده بودن، مشکلاتی را نیز برای صاحبان منازل ایجاد می کند. با استفاده از نورگیر حبابی شرکت نورگیر سازان می توان پوشش مناسبی را برای سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت ایجاد نمود که بدلیل آببندی صد در صد و نوردهی عالی و قابلیت بازشو می توان از این فضا ها به عنوان اشپز خانه دوم، اتاق بچه، کتابخانه و ... استفاده نمود.

پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی

 

نورگیر حبابی از دو قسمت پایه فایبر گلاس و حباب از جنس اکریلیک تایوانی تشکیل شده اند که پس از طراحی و انتخاب سایز مناسب برای محل در کنار یکدیگر بر روی سازه مهندسی طراحی شده قرار می گیرند. سپس دور کار با ورق گالوانیزه به صورت فلشینگ ورق کاری می شود، سپس کل پایه ها و ورق گالوانیزه ایزوگام می شود که باعث آببندی صد در صد فضای مورد نظر می گردد. همچنین آبرو برای کل سقف در نظر گرفته می شود که مشتری می تواند به راحتی سقف را در صورت نیاز شستشو نماید. و در صورت نیاز مشتری به تهویه هوا, بر روی قسمت حباب نورگیر یک دستگاه بازشو نیز قرار می گیرد. همچنین این نورگیر ها (برای سقف حیاط خلوت) قابلیت تبدیل به حالت بازشو را دارند که برای سیرکولیشن هوا مناسب می باشد.

نورگیر سقف حیاط خلوت (اجرا شده در خیابان صنایع)

 

با بهره گیری از انواع سقف پاسیو ارزان می توان به بهترین نحو پاسیو, حیاط خلوت آپارتمان را مسقف نمود. از بین انواع سقف پاسیو ارزان سقف پلی کربنات و نورگیر های حبابی هستند که در طرح ها و رنگ بندی های متنوع طراحی و تولید می شود. قیمت انواع سقف پاسیو بسته به نوع و کیفیت متریال متنوع می باشد. با کسب اطلاع در مورد قیمت سقف پاسیو و هزینه نصب می توان از مناسب ترین این متریال ها استفاده نمود.

پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی

 

سقف پاسیو و حیات خلوت ارزان

از بخش های گنجانده شده در طراحی ساختمان ها و آپارتمان های مدرن پاسیو و حیاط خلوت می باشد که کارکرد های مختلفی دارد. یکی از دغدغه های افراد پوشاندن سقف حیات خلوت و پاسیو با بهترین تجهیزات می باشد. با پوشش سقف پاسیو می توان از آن به عنوان محلی برای سکونت استفاده نمود. در حال حاضر از انواع مصالح استاندارد و ارزان برای مسقف نمودن پاسیو و حیات خلوت بهره گرفته می شود.

پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی با آببندی صد در صد

 

مجموعه نورگیرسازان با احترام به حق مشتری نسبت به داشتن محصولی با کیفیت، نورگیر های خود را عرضه میدارد که استفاده از ورق های اکریلیک تایوانی و پایه های فایبر گلاس با کیفیت در محصولات در ادامه سیاست های شرکت در این زمینه می باشد.

پوشش سقف حیاط خلوت (نارمک)

 

خواص ورق اکریلیک:

 • این ورق ها دارای شفافیت بالا تا 92% عبور نور می باشد.
 • مقاومت ضربه ای تا 9 برابر شیشه
 • مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش
 • مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا
 • مقاومت در برابر زلزله
 • ضد رطوبت
 • تنوع بی نظیر رنگ و پایداری طولانی آن

پوشش سقف حیاط خلوت با نورگیر حبابی با آببندی صد در صد

 

خواص پایه های فایبر گلاس:

 • مقاومت شیمیایی و فیزیکی بالا
 • مقاومت در برابر زلزله
 • ضد رطوبت
 • استفاده از رزین پلی استر و پشم شیشه جهت مفاومت حرارتی و صوتی
 • و.....

پوشش پاسیو (قلندری شمالی)

 

نکات مربوط به پوشش سقف حیاط خلوت:

از مهمترین مسائلی که برای پوشش سقف حیاط خلوت و پوشش سقف پاسیو باید مد نظر قرار داد میتوان موارد زیر را عنوان نمود.

 • کم نشدن نورطبیعی: نورگیر ساختمان که معمولا در آپارتمان ها از حیاط خلوت و پاسیو ها تامیین میگردد.
 • آببندی صد در صد کار تا بتوان از فضای پاسیو و حیاط خلوت نهایت بهره را برد
 • قابلیت بازشو بودن برای سیرکولسشن هوا
 • قابلیت شستشوی سقف
 • شیب مناسب سقف
 • امنیت و...

نورگیر حبابی برای پوشش پاسیو

که برای رعایت نمودن موارد بالا می توان با قاطعیت می توان عنوان کرد که بهترین پوشش برای سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت پوشش به وسیله نورگیر حبابی می باشد. در قسمت محصولات میتوانید توضیحات کاملتری از نورگیر حبابی را داشته باشید.

پوشش پاسیو (قلندری شمالی)

 پس از پوشش از طریق نورگیر های حبابی شرکت نورگیرسازان میتوان حیاط خلوت و پاسیو را بصورت مسکونی ,گلخانه,آشپزخانه دوم,کتابخانه, نشینگاه و... استفاده نمود.

نورگیرسازان تهران

نورگیر سازان تهران دارای طراحان حرفه ای در طراحی پوشش سقف پاسیو ، سقف استخر ، سردر ، سایه بان و انواع متنوع دیگر پوششهای نورگیر در کشور می باشد . نورگیرسازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سازه های نورگیر هدف اصلی خود را در رضایت مشتریان می داند.

تماس با ما

نارمك ميدان نبوت خيابان آيت جنوبي بعد از خيابان براتي ساختمان تجاري پاساژ مرواريد طبقه٣ واحد١٤-02177941306

 

شماره تماس: 09120870368--02186028675--02177941306   مهندس پیله ور

 

فاکس:
77941456 - 21 (98+)
           پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.