مقالات

انواع سقف پاسیو ارزان

با بهره گیری از انواع سقف پاسیو ارزان می توان به بهترین نحو سقف پاسیو و سقف حیاط خلوت آپارتمان را مسقف نمود. از بین انواع سقف پاسیو ارزان سقف پلی کربنات و نورگیر حبابی هستند که در طرح ها و رنگ بندی های متنوع طراحی و تولید می شود. قیمت انواع سقف پاسیو بسته به نوع و کیفیت متریال متنوع می باشد. با کسب اطلاع در مورد قیمت سقف پاسیو و هزینه نصب می توان از مناسب ترین این متریال ها استفاده نمود.

سقف پاسیو و حیات خلوت ارزان

از بخش های گنجانده شده در طراحی ساختمان ها و آپارتمان های مدرن نورگیر پاسیو و نورگیر حیاط خلوت می باشد که کارکرد های مختلفی دارد. یکی از دغدغه های افراد پوشاندن سقف حیات خلوت و پاسیو با بهترین تجهیزات می باشد. با پوشش سقف پاسیو می توان از آن به عنوان محلی برای سکونت استفاده نمود. در حال حاضر از انواع مصالح استاندارد و ارزان برای مسقف نمودن پاسیو و حیات خلوت بهره گرفته می شود.

 

 مزایای بهره گیری از سقف پاسیو ارزان

مسقف نمودن پاسیو مزایای مختلفی به همراه دارد که از آن میان می توان به جلوگیری از هدر رفت انرژی اشاره کرد. همچنین با بهره گیری از سقف ارزان و استاندارد جهت پاسیو امکان استفاده بهینه از نور خورشید و هدایت آن جهت تامین روشنایی محیط فراهم می آید. مسقف نمودن سقف پاسیو با متریال های مناسب از ورود گرد و غبار به داخل ساختمان جلوگیری نموده و به ایجاد حریم شخصی برای ساکنان آپارتمان کمک می کند.

انواع سقف پاسیو

در حال حاضر متناسب با طراحی ساختمان به ویژه پاسیو و نوع نیاز مشتری از انواع متریال ها جهت مسقف نمودن پاسیو استفاده می شود. از بین انواع سقف پاسیو ارزان می توان به سقف یا نورگیری های پلی کربنات، آردواز، ایرانیت، سقف برقی، سقف کشویی، نورگیر سقفی ساده، نورگیر حبابی و ... اشاره کرد.

سقف پاسیو پلی کربنات

از بین پر کاربرد ترین متریال ها جهت پوشش سقف پاسیو می توان از ورق پلی کربنات نام برد که امروزه جهت مسقف نمودن پاسیو و حیاط خلوت ساختمان با ابعاد مختلف به کار می رود. ورق پلی کربنات که جهت تهیه انواع سقف ارزان پاسیو استفاده می شود از ضریب اطمینان بالایی برخوردار بوده و از این رو می توان آن را جایگزین شیشه نمود. ورق های پلی کربنات به صورت شفاف، مات و رنگی تولید می گردد و از تنوع در ابعاد و ضخامت برخوردار هست.

جهت مسقف نمودن پاسیو از ورق های پلی کربنات به صورت دو جداره و چند جداره استفاده می شود. از مزایای مسقف نمودن پاسیو با ورق های پلی کربنات ارزان مقاومت بالای سقف های پلی کربنات در برابر فشار، وزن و ضربات احتمالی می باشد. همچنین این سقف ها از عمر مفید بالایی برخوردار هستند. از این رو می توان پاسیو و حیاط خلوت را با بهره گیری از ورق پلی کربنات با قیمت ارزان مسقف نمود.

مسقف نمودن پاسیو با نورگیر حبابی

 از بین انواع سقف پاسیو ارزان می توان به نورگیر حبابی اشاره کرد که از تنوع در طرح، ابعاد و ضخامت برخوردار هستند. نورگیر های حبابی که در بازار با عنوان نورگیر کوپل هم شناخته می شود شامل اجزایی از قبیل حباب، پایه، اتصالات و ... هست. متناسب با نوع نیاز بازار تولید کنندگان انواع نورگیر های حبابی را در ابعاد مربع و مستطیل و به شکل مسطح، گنبدی، کمانی و مخروطی طراحی و تولید می نمایند.

از مزایای مسقف نمودن پاسیو با نورگیر های حبابی ارزان می توان به استقامت بالای این نورگیر ها در برابر عوامل طبیعی، طراحی زیبا و رنگارنگ این نورگیر ها و عایق صوتی و حرارتی بودن این متریال اشاره کرد. متناسب با دکوراسیون پاسیو و ساختمان می شود از نورگیر های حبابی با رنگ مناسب بهره برد.

انواع سقف پاسیو ارزان و قیمت آن ها

با کسب اطلاع در مورد انواع سقف پاسیو و قیمت فروش و نصب این تجهیزات می توان متناسب با بودجه از بهترین این متریال برای مسقف نمودن پاسیو و حیاط خلوت بهره گرفت. در تعیین قیمت انواع سقف های پاسیو از قبیل سقف های پلی کربنات و نورگیر های حبابی فاکتور ها مختلفی دخالت دارد. یکی از فاکتور های مهم در تعیین قیمت انواع سقف ویژه پاسیو کیفیت متریال های مورد استفاده در ساخت این تجهیزات می باشد.

از دیگر فاکتور های مهم در تعیین قیمت سقف پاسیو می توان به ابعاد و اندازه فضای پاسیو اشاره کرد. در حالت کلی قیمت پوشش نورگیر حبابی برای سقف پاسیو نسبت به پوشش های پلی کربنات گران تر تمام می شود. برای اطلاع از قیمت انواع سقف پاسیو ارزان و هزینه نصب این تجهیزات استاندارد بهترین راهکار مشورت با کارشناسان و متخصصین ما در نورگیرسازان می باشد. شمامی توانید با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

نورگیرسازان تهران

نورگیر سازان تهران دارای طراحان حرفه ای در طراحی پوشش سقف پاسیو ، سقف استخر ، سردر ، سایه بان و انواع متنوع دیگر پوششهای نورگیر در کشور می باشد . نورگیرسازان با ارائه بهترین و با کیفیت ترین سازه های نورگیر هدف اصلی خود را در رضایت مشتریان می داند.

تماس با ما

نارمك ميدان نبوت خيابان آيت جنوبي بعد از خيابان براتي ساختمان تجاري پاساژ مرواريد طبقه٣ واحد١٤-02177941306

 

شماره تماس: 09120870368--02186028675--02177941306   مهندس پیله ور

 

فاکس:
77941456 - 21 (98+)
           پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.